Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
   
ViscoPlus®Kur isigyti?BioSil®LIPOGEMS®Reg'Activ CholesterolLyprinol®LORArtroskopijaOrtopedijaEndoprotezavimasTraumatologija

ViscoPlus®

Kiekviena padidinta apkrova kelio sąnariams sukelia Jums skausmą? Jūs jau žinote, kaip sunku sirgti osteoartroze.

Nuo 15 iki 30 procentų 45 metų amžiaus žmonių skundžiasi kelio sąnario skausmu. Osteoartrozė vystosi lėtai, net kelerius metus. Tarp faktorių, lemiančių osteoartrozės išsivystymą,  yra traumos, patirtos darbo ar sporto metu, o dažnai ir per didelė kūno masė. Skausmas sergant osteoartroze gali būti nepakeliamas. Ar visada taip ir bus?

Kai vaistais nepavyksta įveikti skausmo, daugelis gydytojų siūlo kitus skausmo malšinimo metodus. Dažnai gydoma atliekant  VIENĄ  ViscoPlus injekciją į kelio, klubo, peties, čiurnos ar kitą sąnarį.

ViscoPlus - tai natūrali hialurono rūgštis gaunama specialios fermetacijos būdu, todėl neturi jokių gyvulinės kilmės baltymų, ir nesukelia alergijos ar kito šalutinio poveikio.

 

VIENA  ViscoPlus injekcija skausmą malšina ir/ar visiškai jį pašalina mažiausiai 6 mėnesiams.

 

Siekiant maksimalaus efekto, kartu su ViscoPlus rekomenduojama vartoti maisto papildą Lyprinol. Daugiau informacijos apie šį produktą rasite adresu www.maistassveikatai.lt

 


Užsisakykite ViscoPlus e-paštu info@osteca.lt arba telefonu 8 46 400002

calmaGazele
Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
© 2013 UAB "Osteca". Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas