Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
   
ViscoPlus®BioSil®LIPOGEMS®Reg'Activ CholesterolLyprinol®LORArtroskopijaOrtopedijaEndoprotezavimasKlubo sąnario endoprotezas PolarstemKlubo sąnario endoprotezas CS PlusKelio sąnario endoprotezas Genesis IIBirmingham klubasNaujos kartos klubo sąnario galvutė OxiniumR3 GūžduobėKitaTraumatologija

Birmingham klubas

"BIRMINGHAM" KLUBO PAKEITIMO SISTEMA

Susigrąžink savo aktyvų gyvenimo būdą su „BIRMINGHAM" klubo sąnario paviršiaus keitimo sistema
Nesvarbu, koks Jūsų gyvenimo būdas ir laisvalaikis, artritas neturėtų Jūsų stabdyti. Tūkstančius jaunesnio amžiaus aktyvių pacientų su klubo sąnario skausmais, BHR sugrąžino į aktyvų gyvenimą.


„Birminghamo" klubas - vienas iš labiausiai ištirtų ir modernių implantų! Tai visame pasaulyje lyderiaujanti klubo keitimo sistema.


Vietoj viso klubo pakeitimo, „Birmingham klubas" pakeičia tik sąnario paviršių. Susidėvėjusi kremzlė ir pažeistas viršutinis kaulo sluoksnis yra pašalinamas, ir vietoj pašalinto sluoksnio uždengiamas patvarus, nesusidėvintis metalinis paviršius. Procedūros metu yra pakeičiama gūžduobė, ir pakeičiamas šlaunikaulio galvos paviršius.

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad keičiant visą klubo sąnarį, yra pašalinamas šlaunikaulio kaklas ir galva, išskaptuojama pusė vidinės šlaunikaulio dalies ir įdedamas protezas. Protezo galva dažnai būna kur kas mažesnė už natūralią paciento šlaunikaulio galvą. Tuo tarpu su „Birmingham" klubo atnaujinimo sistema yra minimaliai pažeidžiamas šlaunikaulis.

Klubo atnaujinimo sistema po operacijos leidžia aktyviau gyventi
Kadangi „Birminghamo" klubo sąnarys leidžia didesnę klubo apkrovą nei įprastinis klubo sąnario protezas, todėl galimas didesnis aktyvumas. Keičiant visą klubo sąnarį, didelio aktyvumo atveju atsiranda implanto išlaisvėjimo rizika. Dėl šios priežasties chirurgai riboja pacientų aktyvią veiklą, tokią kaip tenisas, ar ilgi pasivaikščiojimai. Aktyvi veikla ribojama taip pat ir dėl sąnario išnirimo rizikos, kuri atsiranda dėl mažesnės nei anatomiškai įprastos šlaunikaulio galvos.

Po „Birminghamo" klubo operacijos Jūs galėsite grįžti prie ankstesnės fizinės veiklos, žinoma, laikydamiesi reabilitacijos režimo.

Pakeitus visą klubo sąnarį, pacientai paprastai nebegali grįžti prie ankstesnės aktyvios veiklos, privalo laikytis visą likusį gyvenimą trunkančių apribojimų. Po „Birminghamo" klubo operacijos organizmas gyja ir kaulas atsistato prisitaikydamas prie implanto apytiksliai per metus.
 
Puikūs „Birminghamo" klubo rezultatai
„Birminghamo" klubas buvo pristatytas 1997 m. Iki šiol tai sėkmingiausia ir populiariausia pasaulyje klubo atnaujinimo sistema. FDA klinikinių tyrimų metu paaiškėjo, kad per 5 metus „Birmingham" klubo operacijos buvo 98 % sėkmingos. Tik 2 procentams pacientų buvo pakartotinai perdėtas klubo sąnarys.

„Birminghamo" klubo efektyvumas įrodytas gydant jaunesnių, aktyvesnių pacientų klubo artritą.

 Daugiau informacijos rasite čia.

calmaGazele
Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
© 2013 UAB "Osteca". Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas