Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
   
ViscoPlus®BioSil®LIPOGEMS®Reg'Activ CholesterolLyprinol®LORArtroskopijaOrtopedijaEndoprotezavimasKlubo sąnario endoprotezas PolarstemKlubo sąnario endoprotezas CS PlusKelio sąnario endoprotezas Genesis IIBirmingham klubasNaujos kartos klubo sąnario galvutė OxiniumR3 GūžduobėKitaTraumatologija

Klubo sąnario endoprotezas CS Plus

1991 m. buvo sukurtas cementinis CS Plus stiebas, kuris apėmė kartu ir tiesaus bei lenkto stiebo filosofiją. Stiebas turi 7 standartinius dydžius ir 2 revizinius dydžius, su anatomiškai pritaikytų dydžių pasirinkimu bei optimaliu kaulinio cemento pasiskirstymu aplink stiebą.

 

 

CS Plus endoprotezas jau daugiau kaip 20 metų sėkmingai implantuojamas įvairiose pasaulio šalyse. Šis endoprotezas implantuotas daugiau nei 80000 pacientų, todėl turi ilgalaikius klinikinius rezultatus.

 

 

 

 

 

 

CS Plus stiebas išsiskiria šiomis savybėmis:

  • Anatomiškai adaptuotas stiebas didėja, keičiantis dydžiams
  • Saugus stiebo implantavimas cemento pagalba
  • Sustiprintas stiebo integravimas į kanalą apykaklės pagalba
  • Optimalus stiebo apkrovos paskirstymas
  • Tolygus cemento pasiskirstymas apie stiebą
  • Greitas ir saugus implantavimas bei išėmimas

 

Įvairios klinikinės studijos patvirtina, kad CS Plus stiebas yra tinkamas implantavimui kaip cementinio endoprotezo sistemos dalis bei gali būti kombinuojamas su cementinio ar becementinio tvirtinimo gūžduobėmis.

 

Žemiau pateiktame paveiksle pateikta 72 m. paciento klubo sąnario rentgeno nuotrauka prieš operaciją ir po.

 

Šaltinis: Dustmann HO, Osburg S. Ein neuartiger Endoprothesenschaft (CS-PLUS™) experimentelle und klinische Studie (A new endoprosthesis stem CS-PLUS – an experimental and clinical study). Orthopädische Praxis, 2003

calmaGazele
Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
© 2013 UAB "Osteca". Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas