Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
   
ViscoPlus®BioSil®LIPOGEMS®Reg'Activ CholesterolLyprinol®LORArtroskopijaOrtopedijaEndoprotezavimasKlubo sąnario endoprotezas PolarstemKlubo sąnario endoprotezas CS PlusKelio sąnario endoprotezas Genesis IIBirmingham klubasNaujos kartos klubo sąnario galvutė OxiniumR3 GūžduobėKitaTraumatologija

Klubo sąnario endoprotezas Polarstem

POLARSTEM stiebo koncepcija remiasi vienu iš pažangiausių ir geriausiai žinomų dizainų pirminio klubo endoprotezavimo operacijose. Ši koncepcija apima išskirtinį tvirtinimą kaulo viduje su optimaliomis mechaninėmis savybėmis. Stiebo forma remiasi patikrintu savaime užsirakinančiu mechanizmu, o pačio stiebo forma leidžia lengvai implantuoti minimalios invazijos būdu, o tuo tarpu ypač poliruotas stiebo kaklas sumažina riziką pažeisti gūžduobės intarpą smūgio metu.

 

Šios formos stiebo klinikiniai tyrimai (daugiau kaip 20 m.) parodė, kad šios formos stiebo koncepcija yra viena moderniausių, taikant minimalios invazijos būdą, tuo pačiu išsaugo kaulo kiekį ir minkštuosius audinius, atstato gerą judėjimo funkcionalumą ir atkuria anatomines mechanines savybes.

 

Šis stiebas išskiria:

  • Optimizuota kaklo ir kūgio geometrija;
  • Stiebas yra apsaugotas nuo įsmukimo į kanalą;
  • Padidinta stiebo anti-rotacija;
  • Puikus pirminis stabilumas ir pagreitinta osteointegracija (įaugimas į kaulą);
  • Sustiprinta proksimalinė (viršutinė) stiebo dalis;
  • Sutrumpinta ir susiaurinta distalinė (apatinė) stiebo dalis lengvesniam implantavimui

 

POLARSTEM stiebas kartu su kitomis kompanijos Smith&Nephew gūžduobėmis implantuojamas Europos šalyse, Azijoje, Amerikoje, Australijoje. Apie aukštą šio stiebo išgyvenamumą liudija įvairių šalių endoprotezų registrų duomenys. Žemiau pateiktoje lentelėje pateikti Australijos endoprotezų registro duomenys. 

 

calmaGazele
Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
© 2013 UAB "Osteca". Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas