Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
   
ViscoPlus®BioSil®LIPOGEMS®Reg'Activ CholesterolLyprinol®LORKobliacijaArtroskopijaOrtopedijaEndoprotezavimasTraumatologija

Kobliacija

Išskirtinė KOBLIACIJOS plazma technologija

Minimalios invazijos, žemos temperatūros technologija efektyviai disekcijai ir audinių pašalinimui, KOBLIACIJOS technologija yra ideali tokioms LOR procedūroms kaip tonzilektomija, adenoidektomija, hipertrofuotų nosies kriauklių chirurginis sutraukimas, gerklų polipektomija, knarkimo gydymas, minkštojo gomurio ir sinusų chirurgija.

Kobliacijos terminas reiškia: „kontroliuojama abliacija“. Tai yra ne šilumos veikiamas, o cheminis procesas. Patentuota bipolinės KOBLIACIJOS plazma technologija sukuria kontroliuojamą, stabilų plazmos lauką. Plazmos laukas yra tik 100-200 mikronų storio (žmogaus plaukas yra apytikriai 100 mikronų storio). Plazmos aktyvuotos dalelės turi pakankamai energijos tam, kad suardytų molekulines jungtis audiniuose, taip įgalindamos atidalinti audinius. Tokiu būdu santykinai žemoje temperatūroje tiksliai pašalinami tik tie audiniai kuriuos yra norima pašalinti, o aplinkiniai minkštieji audiniai tik minimaliai termiškai pažeidžiami ⃰. Plazmos susiformavimas ir elektrodo gebėjimas tinkamai kobliuoti ir koaguliuoti audinius priklauso nuo daugybės labai svarbių konstrukcijos ypatybių. 

 

 

KOBLIACIJOS prietaisai

Įprasti Elektrochirurginiai prietaisai

Temperatūros

Nuo 40° iki 70°C

Nuo 400° iki 600°C

Terminis įsiskverbimas į audinius μm

1100

2200

Poveikis operuojamiems audiniams

Švelnus audinių pašalinimas, suardomos tarpmolekulinės jungtys

Greitas kaitinimas, prideginimas, deginimas, pjovimas

 

                      

 

Mūsų ENT  asortimentą  sudaro kobliacija, skirta minkštųjų audinių rezekcijai ir koaguliacijai, taip pat kraujagyslių hemostazei, įskaitant tonzilektomiją, adenoidektomiją, hipertrofuotų  nosies kriauklių chirurginį sutraukimą, balso stygų polipektomiją, sinusų chirurgiją.

 

ATLIKIMAS, kurio jūs norite.

Veiksminga audinių abliacija ir preciziška hemostazė, pasiekiama kobliacijos būdu reikšmingai sumažinant operacijos laiką.

 

PRECIZIŠKUMAS, kurio jums reikia.

Kobliacijos technologijos dėka užtikrinamas preciziškas ir kontroliuojamas minkštųjų audinių abliacijos procesas, kurio rezultatas skirtingai nei monopolinės kaustikos ar mechaninio šeiverio – minkšti ir mažiau pažeisti aplinkiniai audiniai.

 

APSAUGA, kurią jūs gaunate.

„Pirmiausia – nepakenkti“ yra vienas iš pagrindinių medicinos praktikos principų. Bandymas užtikrinti pačią saugiausią paciento priežiūrą yra senas, kaip ir pati medicina.

Kobliacija taip pat yra siejama su aukšto lygio preciziška abliacija ir kontrole, glotnesnių anatominių paviršių formavimu ir  aplinkinių minkštųjų audinių terminio pažeidimo prevencija.

 

Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje http://www.smith-nephew.com/key-products/key-ent/ent-technology/coblation/

calmaGazele
Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
© 2013 UAB "Osteca". Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas