Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
   
ViscoPlus®BioSil®LIPOGEMS®Reg'Activ CholesterolLyprinol®LORArtroskopijaOrtopedijaEndoprotezavimasTraumatologija

Naujos kartos klubo sąnario galvutė Oxinium

Kas yra OXINIUM ?
Tai nėra naujoviškas implantas ar plonas dangalas. Tai nauja medžiaga, arba metalo lydinys iš  labiausiai su organizmu suderinamų metalų Cirkonio ir Niobio, kurie priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir Titanas. Šis metalo lydinys turi transformuotą keramikinį paviršių, susidarantį cheminio proceso metu deguonies ir aukštos temperatūros pagalba.

Pripažinta OXINIUM◊ technologija
Smith&Nephew kompanijos, kaip pirmos ir vienintelės ortopedijos kompanijos nauja technologija OXINIUM gavo 2005 metų naujų gamybos technologijų apdovanojimą.  Naujos technologijos pagrindu yra gaminama medžiaga, kurios dėka kuriamos  patobulintos dirbtinių sąnarių sistemos. Šį apdovanojimą skyrė tarptautinė kompanija ASM, kuri yra pasaulinio masto informacijos apie medžiagas organizacija. Per paskutinius metus šis apdovanojimas taip pat buvo įteiktas tokioms kompanijoms, kaip Dupont  - už „Kevlaro“ pluoštą, IBM - už magnetines juostas,  arba  General motors - už dirbtinių deimantų sukūrimą.

Kokie pagrindiniai OXINIUM◊ technologijos privalumai?
•  OXINIUM◊ yra dvigubai tvirtesnis už kobaltchromą, kaip ir keramika, tačiau išsiskiria tuo, kad nedūžta.
•  OXINIUM◊ palyginus su  kobaltchromu, pasižymi per pus mažesne trintimi su polietilenu.
•  OXINIUM◊ technologijos dėka susidėvėjimas, palyginus su kobaltchromu,  įprastinėmis sąlygomis sumažėja net 85 proc. , o esant abrazyvinėms dalelėms - 89 proc.
•  OXINIUM◊ turi tik 0,0035 proc. Nikelio ir yra puikus sprendimas pacientams, turintiems alergiją metalams.  Kitos kompanijos šito pasiūlyti negali.
•  OXINIUM◊ sąnarį sutepa geriau nei kobaltchromas, ko pasėkoje sąnarys lengviau slysta.

Patobulintos galimybės
OXINIUM™ technologija yra naudojama išsaugančio kryžminius raiščius PS šlaunikaulio komponento gamybai.  Šis komponentas naudojamas tokioms kelio sąnario sistemoms, kaip GENESIS™ II  (Lietuvoje), PROFIX™, JOURNEY™, BCS™, LEGION™, ACCURIS™, JOURNEY™,  PFJ™,  JOURNEY™,  DEUCE™ (pasaulyje). OXINIUM™ siūlo gerokai didesnį klubo sąnario protezų galvučių pasirinkimą, palyginus su keramikinėmis ir Kobaltchromo galvutėmis.

10 metų rinkoje
OXINIUM™ kelio šlaunikaulio ir klubo galvutės komponentas buvo pristatytas prieš 10 metų. Nuo tada visame pasaulyje OXINIUM™ implantų buvo parduota daugiau nei 140.000. Kliniškai patvirtinti rezultatai buvo puikūs. Smith&Nephew kompanijos OXINIUM™ technologija yra patentuota iki 2017 metų ir nieko panašaus rinkoje nėra.

OXINIUM™ - geriausias iš geriausių
OXINIUM™ apjungia  geriausias keramikos (nesukelia alergijos, minimali trintis) ir metalo (tvirtumas, universalumas) savybes.

Susiję dokumentai:
Oxinium on XLPE Tired of the trade-offs
Advanced Bearing Innovation in Motion
Advanced Bearing
Five-year comparison
Genesis II TKS 1st part
GENESIS II Total Knee System
No Measurable Nickel content
Oxinium Femoral heads on XLPE Provides Superior Performance JOA
Oxinium Tech SB
The answer is black and wight
The next generation of joint resurfacing
VERILAST Australian report results 2010
Wear


calmaGazele
Apie musKontaktaiNaujienosKarjera
© 2013 UAB "Osteca". Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas